X
تبلیغات
فقط برای مردادیها - رابطه زناشویی متولدین مرداد با سایر ماه ها

رابطه زناشویی متولدین مرداد با سایر ماه ها،افراد مشهور متولد مرداد ،کارمند مرداد ماه،رئیس متولد مرداد

 

رابطه زناشویی متولدین مرداد با سایر ماه ها

با وجود همه تخاصمات و درگیری ها و اختلاف نظرات ، چنانچه رابطه عاطفی مستحکم و حاکی از عشق و محبت بین آنها برقرار باشد زندگی خوبی با یکدیگر خواهند داشت . 

فروردین

این دو در روابط زناشویی با یکدیگر سازگار و هماهنگ هستند و یکدیگر را ارضا می کنند و این عامل مهمی برای پایداری کانون خانواده آنهاست .

اردیبهشت

شاید بهترین و پایدارترین پیوند زناشویی میان این دو برقرار شود زیرا به خوبی به نیازهای یکدیگر پاسخ می دهند.

خرداد

زندگی این دو اگرچه خالی از اختلاف و بگومگو نیست ولی می تواند با بردباری طرفین سرشار از سعادت باشد.

تیر

این پیوند باعث تشدید صفات مثبت و منفی آنها می شود که اگر بتوانند در رابطه با خصوصیات منفی خود کمی خویشتنداری نشان دهند و برعکس صفات مثبت همدیگر را مورد حمایت قرار دهند به خوبی می توانند زندگی خود را سر و سامان دهند.

مرداد

این پیوند از نقاط مشترک زیادی برخوردار نیست و ممکن است ظربه پذیر باشد ولی طرفین با کمی صبر و مدارا و از خود گذشتگی قادر خواهند بود استحکام خانوادگی خود را حفظ کنند .

شهریور

این دو در کنار هم می توانند مکمل خوبی باشند ، یکی با منطق و دیگری با احساس و عاطفه به میدان آمده و در اتحاد باهم متعادل می شوند.

مهر

برای رسیدن به سعادت باید یکدیگر را بهتر درک کرده و از رنجاندن همدیگر امنتاع ورزند و با گذشت و مدارا با هم برخورد کنند .

آبان

متولدین آذر در برخورد با مردادی ها باید مراقب زبان خود باشند و مردادیها نیز باید باید حس برتری جویی خویش را تا حدی کاهش دهند . و باکمی گذشت به زندگی سعادتمند دست یابند.

آذر

روابط جسمی بین آنها ارضا کننده است و اگر بتوانند در حوزه روابط عاطفی نیز کمی با مدارا و ملاطفت با یکدیگر رفتار کنند کانون زندگی آنها گرم و پر نشاط خواهد شد.

دی

این پیوند پیوندی مناسب و شایسته است و اگر طرفین در مقابل نقاط ضعف یکدیگر کمی از خود گذشتگی و خویشتن داری نشان دهند قرین سعادت خواهد بود .

بهمن

این دو به گونه ای غریزی با هم تفاوت دارند و اگر چنانچه متولد مرداد کمی سلطه جویی خود را کاهش دهد و در مقابل تغییرات خلق و خوی متولد اسفند از خود تحمل و بردباری بیشتری نشان دهد زندگی آنها قرین سعادت و نیکبختی خواهد بود .

اسفند

   

بچه متولد مرداد

بچه متولد مرداد هر زمان که راه خود را پیدا می کند خوشحال و بازیگوش و با نشاط است .ولی اگر نتواند به خواست خود برسد ناگهان عصبانی می شود و جیغ می کشد و افسرده و ناراحت در گوشه ای کز می کند .

بهتر است حس ریاست طلبی طبیعی را در فرزند مردادی خود تقویت کنید ولی به او بیاموزید که ریاست باید نوبتی باشد و به شکلی عادلانه صورت گیرد ، حتی اگر او احساس کند قویتر از دیگران است .

بچه متولد مرداد بی مهاباتر از بچه های دیگر است و بیشتر خود را به خطر می اندازد و فعالتر از بقیه بچه هاست . بعد دوره های تنبلی او فرا می رسد . همواره در گوشه ای دراز می کشد و آنقدر خسته است که نمی تواند ختی انگشت خود را بلند کند مگر در مواردی که بخواهید از او پذیرایی کنید . در این جور مواقع او را به حال خود رها کنید تا بفهمد دیگران پیشخدمت او نیستند .

پسر و دختر های متولد مرداد دو نوع هستند. نوع اول معاشرتی ، شاد ، خوشرو ، صمیمی ، سخاوتمند ، البته کمی هم خودنما . نوع دوم ساکت تر ، و ظاهراً کمی خجالتی تر .

بچه متولد مرداد احتمالاً در مقایسه با سایر بچه ها ، به پول تو جیبی بیشتری نیاز دارد . او ممکن است مقدار زیادی از پول خود را خرج کند یا به دیگران بدهد ولی هرگز نمی گذارد جیبش خالی شود .

رئیس متولد مرداد

روسای متولد مرداد زیاد وارد جزئیات نمی شوند و ترجیح می دهند فقط کلیات را مشخص کنند و جزئیات آزاردهنده ای مثل آمار و ارقام را به عهده کارمندان خود بگذارند .

رئیس متولد مرداد گاهی اوقات رفتار غریبی از خود نشان می دهد . وقتی که تصور می کند مورد بی احترامی قرار گرفته شدیداً عصبانی می شود و ساعتها خود را در دفتر خود حبس می کند . ولی وقتی که مورد تملق و چاپلوسی قرار می گیرد غرق در شادی می شود .

این رئیس بسیار شیک پوش است ، خوب می خورد و خوب می خوابد . او فردی سخاوتمند ، صمیمی و مهربان است و اگر احترامی را که به آن نیاز دارد دریافت کند می تواند با قدرت تمام ، شکست را تبدیل به پیروزی کند .

   

کارمند مرداد ماه

شیر ، چه در وسط صحنه باشد ، چه در گوشه ای نشسته و منتظر موقعیت مناسب باشد ، مغرور است . او به برتری خود واقف است  و دلش نمی خواهد او را نادیده بگیرند . او از جمله کسانی نیست که استعداد خود را پنهان نگه دارد. اگر مورد تحسین و ستایش قرار نگیرد عرصه دیگری پیدا می کند تا در آنجا از او قدردانی شود . به هر حال آنها اصلاً نمی توانند تحمل کنند که دیگران با بی اعتنایی با آنها برخوردار کنند.

همه متولدین مرداد شیفته قدرت و مقام هستند . هرچه این مقام بالاتر و پر زرق و برق تر باشد بیشتر به آن گرایش خواهند داشت . به شیر اضافه حقوق خوبی بدهید و به همکار کنارش فقط عنوان " رئیس دفتر هماهنگی " اعطا کنید آنگاه خواهید دید که شیر از پاکت پولی که به دست داده اید سپاسگزاری نمی کند .

متولدین مرداد جوان را بهتر است که در قسمت فروش و تبلیغات به کار بگمارید . زیرا با خلق و خوی شاد و پر نشاط خود می توانند مشتری ها را به خود جلب کنند .

استخدام یک کارمند متولد مرداد اقدامی هوشمندانه است او می تواند شور و نشاط و هیجان بیاورد و بدون اطهار شکایت مسئولیتهای سنگینی را به دوش بکشد .او به تعریف و تمجید فراوان ، آزادی عمل ، و عنوانهای پر زرق و برق نیاز دارد و ولی اینها در مقابل هوش سرشار ، وفاداری و ایمان به کار ، و حس مسئولیت آنها هیچ است .

 

   

افراد مشهور متولد مرداد

جان گالزورثی ، آلدوس هاکسلی ،  جورج والتر اسکات ، جورج برناد شاو ، دوروتی پاکر ، دیوید بلاسکو ، کارل گوستاو یونگ ، آلفرد هیچکاک ، می وست ، رابرت تیلور ، والتر برنان ، لوسیل بال ، ناپلئون بناپارت ، موسولینی ، فیدل کاسترو

ارسال به

+ نوشته شده توسط میلاد در جمعه سیزدهم فروردین 1389 و ساعت 20:12 |


Powered By
BLOGFA.COM