رابطه زناشویی متولدین مرداد با سایر ماه ها،افراد مشهور متولد مرداد ،کارمند مرداد ماه،رئیس متولد مرداد

 

رابطه زناشویی متولدین مرداد با سایر ماه ها

با وجود همه تخاصمات و درگیری ها و اختلاف نظرات ، چنانچه رابطه عاطفی مستحکم و حاکی از عشق و محبت بین آنها برقرار باشد زندگی خوبی با یکدیگر خواهند داشت . 

فروردین

این دو در روابط زناشویی با یکدیگر سازگار و هماهنگ هستند و یکدیگر را ارضا می کنند و این عامل مهمی برای پایداری کانون خانواده آنهاست .

اردیبهشت

شاید بهترین و پایدارترین پیوند زناشویی میان این دو برقرار شود زیرا به خوبی به نیازهای یکدیگر پاسخ می دهند.

خرداد

زندگی این دو اگرچه خالی از اختلاف و بگومگو نیست ولی می تواند با بردباری طرفین سرشار از سعادت باشد.

تیر

این پیوند باعث تشدید صفات مثبت و منفی آنها می شود که اگر بتوانند در رابطه با خصوصیات منفی خود کمی خویشتنداری نشان دهند و برعکس صفات مثبت همدیگر را مورد حمایت قرار دهند به خوبی می توانند زندگی خود را سر و سامان دهند.

مرداد

این پیوند از نقاط مشترک زیادی برخوردار نیست و ممکن است ظربه پذیر باشد ولی طرفین با کمی صبر و مدارا و از خود گذشتگی قادر خواهند بود استحکام خانوادگی خود را حفظ کنند .

شهریور

این دو در کنار هم می توانند مکمل خوبی باشند ، یکی با منطق و دیگری با احساس و عاطفه به میدان آمده و در اتحاد باهم متعادل می شوند.

مهر

برای رسیدن به سعادت باید یکدیگر را بهتر درک کرده و از رنجاندن همدیگر امنتاع ورزند و با گذشت و مدارا با هم برخورد کنند .

آبان

متولدین آذر در برخورد با مردادی ها باید مراقب زبان خود باشند و مردادیها نیز باید باید حس برتری جویی خویش را تا حدی کاهش دهند . و باکمی گذشت به زندگی سعادتمند دست یابند.

آذر

روابط جسمی بین آنها ارضا کننده است و اگر بتوانند در حوزه روابط عاطفی نیز کمی با مدارا و ملاطفت با یکدیگر رفتار کنند کانون زندگی آنها گرم و پر نشاط خواهد شد.

دی

این پیوند پیوندی مناسب و شایسته است و اگر طرفین در مقابل نقاط ضعف یکدیگر کمی از خود گذشتگی و خویشتن داری نشان دهند قرین سعادت خواهد بود .

بهمن

این دو به گونه ای غریزی با هم تفاوت دارند و اگر چنانچه متولد مرداد کمی سلطه جویی خود را کاهش دهد و در مقابل تغییرات خلق و خوی متولد اسفند از خود تحمل و بردباری بیشتری نشان دهد زندگی آنها قرین سعادت و نیکبختی خواهد بود .

اسفند

   

بچه متولد مرداد

بچه متولد مرداد هر زمان که راه خود را پیدا می کند خوشحال و بازیگوش و با نشاط است .ولی اگر نتواند به خواست خود برسد ناگهان عصبانی می شود و جیغ می کشد و افسرده و ناراحت در گوشه ای کز می کند .

بهتر است حس ریاست طلبی طبیعی را در فرزند مردادی خود تقویت کنید ولی به او بیاموزید که ریاست باید نوبتی باشد و به شکلی عادلانه صورت گیرد ، حتی اگر او احساس کند قویتر از دیگران است .

بچه متولد مرداد بی مهاباتر از بچه های دیگر است و بیشتر خود را به خطر می اندازد و فعالتر از بقیه بچه هاست . بعد دوره های تنبلی او فرا می رسد . همواره در گوشه ای دراز می کشد و آنقدر خسته است که نمی تواند ختی انگشت خود را بلند کند مگر در مواردی که بخواهید از او پذیرایی کنید . در این جور مواقع او را به حال خود رها کنید تا بفهمد دیگران پیشخدمت او نیستند .

پسر و دختر های متولد مرداد دو نوع هستند. نوع اول معاشرتی ، شاد ، خوشرو ، صمیمی ، سخاوتمند ، البته کمی هم خودنما . نوع دوم ساکت تر ، و ظاهراً کمی خجالتی تر .

بچه متولد مرداد احتمالاً در مقایسه با سایر بچه ها ، به پول تو جیبی بیشتری نیاز دارد . او ممکن است مقدار زیادی از پول خود را خرج کند یا به دیگران بدهد ولی هرگز نمی گذارد جیبش خالی شود .

رئیس متولد مرداد

روسای متولد مرداد زیاد وارد جزئیات نمی شوند و ترجیح می دهند فقط کلیات را مشخص کنند و جزئیات آزاردهنده ای مثل آمار و ارقام را به عهده کارمندان خود بگذارند .

رئیس متولد مرداد گاهی اوقات رفتار غریبی از خود نشان می دهد . وقتی که تصور می کند مورد بی احترامی قرار گرفته شدیداً عصبانی می شود و ساعتها خود را در دفتر خود حبس می کند . ولی وقتی که مورد تملق و چاپلوسی قرار می گیرد غرق در شادی می شود .

این رئیس بسیار شیک پوش است ، خوب می خورد و خوب می خوابد . او فردی سخاوتمند ، صمیمی و مهربان است و اگر احترامی را که به آن نیاز دارد دریافت کند می تواند با قدرت تمام ، شکست را تبدیل به پیروزی کند .

   

کارمند مرداد ماه

شیر ، چه در وسط صحنه باشد ، چه در گوشه ای نشسته و منتظر موقعیت مناسب باشد ، مغرور است . او به برتری خود واقف است  و دلش نمی خواهد او را نادیده بگیرند . او از جمله کسانی نیست که استعداد خود را پنهان نگه دارد. اگر مورد تحسین و ستایش قرار نگیرد عرصه دیگری پیدا می کند تا در آنجا از او قدردانی شود . به هر حال آنها اصلاً نمی توانند تحمل کنند که دیگران با بی اعتنایی با آنها برخوردار کنند.

همه متولدین مرداد شیفته قدرت و مقام هستند . هرچه این مقام بالاتر و پر زرق و برق تر باشد بیشتر به آن گرایش خواهند داشت . به شیر اضافه حقوق خوبی بدهید و به همکار کنارش فقط عنوان " رئیس دفتر هماهنگی " اعطا کنید آنگاه خواهید دید که شیر از پاکت پولی که به دست داده اید سپاسگزاری نمی کند .

متولدین مرداد جوان را بهتر است که در قسمت فروش و تبلیغات به کار بگمارید . زیرا با خلق و خوی شاد و پر نشاط خود می توانند مشتری ها را به خود جلب کنند .

استخدام یک کارمند متولد مرداد اقدامی هوشمندانه است او می تواند شور و نشاط و هیجان بیاورد و بدون اطهار شکایت مسئولیتهای سنگینی را به دوش بکشد .او به تعریف و تمجید فراوان ، آزادی عمل ، و عنوانهای پر زرق و برق نیاز دارد و ولی اینها در مقابل هوش سرشار ، وفاداری و ایمان به کار ، و حس مسئولیت آنها هیچ است .

 

   

افراد مشهور متولد مرداد

جان گالزورثی ، آلدوس هاکسلی ،  جورج والتر اسکات ، جورج برناد شاو ، دوروتی پاکر ، دیوید بلاسکو ، کارل گوستاو یونگ ، آلفرد هیچکاک ، می وست ، رابرت تیلور ، والتر برنان ، لوسیل بال ، ناپلئون بناپارت ، موسولینی ، فیدل کاسترو

ارسال به

+ نوشته شده توسط میلاد در جمعه سیزدهم فروردین ۱۳۸۹ و ساعت 20:12 |


Powered By
BLOGFA.COM